banner

Prezentacja nowych funkcjonalności

SIMPLE Gastronomy

Prezentacja nowych funkcjonalności

Miło nam zakomunikować, że prezentacja nowych funkcjonalności oprogramowania SIMPLE Gastronomy jaka odbyła się w Warszawie w dniach 11-12 lipca 2011 spotkała się z zainteresowaniem, które przerosło nasze oczekiwania. Tym samym dziękujemy w tym miejscu wszystkim przybyłym Gościom.

Oznacza to, iż oprogramowanie po raz kolejny zostało ciepło przyjęte przez restauratorów tych obecnych i tych którzy dopiero zaczynają przygodę z branżą gastronomiczną na tym prężnie rozwijającym się rynku i na dobre zaistniało w świecie gastronomii. Interaktywna prezentacja pozwoliła nie tylko wysłuchać zalet jakie niesie za sobą wprowadzenie SIMPLE ale również bezpośrednio przekonać się o jego atutach testując aplikację.

Poza prezentacją oprogramowania można było również dowiedzieć się jak wygląda filozofia firmy Koncept Systemy Informatyczne oraz jaki jest model współpracy posprzedażnej, który pozwala z powodzeniem obsługiwać firmy znajdujące się na terenie całego kraju.

Wiele osób dzięki temu dowiedziało się, iż firma Koncept od lat zajmuje się outsourcingiem informatycznym a także pisaniem dedykowanego oprogramowania skierowanego do różnych branży co pozwoliło z powodzeniem przełożyć nasze doświadczenie również na gastronomię.

Mamy nadzieję, że wszelkie Państwa pytania zostały wyczerpująco przeanalizowane a nasi specjaliści udzielili wyczerpujących odpowiedzi. Liczymy również, że wszelkie rozmowy dotyczące wdrożeń uda się nam wspólnie pomyślnie sfinalizować i dołączą Państwo do grupy naszych Partnerów zadowolonych z oprogramowania a także obsługi posprzedażnej.

Spotkanie było przeznaczone dla osób, które są zarejestrowane w naszej bazie. Wszystkie chętne osoby zainteresowane kolejnymi spotkaniami prosimy o rejestrację na stronie bądź zgłoszenie drogą mailową chęci dopisania do bazy newsletter co pozwoli otrzymywać dodatkowo informacje o nowościach i aktualnych promocjach, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować raz jeszcze przybyłym Gościom i ludziom, którzy są częścią firmy Koncept bez których nie odnosilibyśmy takich sukcesów.

Z poważaniem

Mariusz Pietras

 

  ZAUFALI NAM

  ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

  WIADOMOŚCI I MEDIA

XX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2016

Zaplanuj już dzisiaj wizytę na jubileuszowych XX targach w Warszawie

więcej >
 
Targi HORECA 2015

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach HORECA 2015 w Krakowie!!!!

więcej >
 
XIX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2015

Okrągła 5 rocznica dla firmy Koncept na targach EuroGastro. Przyjdź, zobacz, zyskaj.

więcej >
 
XVIII MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2014

Narzędzia do pozyskiwania klientów, interaktywne raporty i wiele innych funkcjonalności.

więcej >
 

NISKIE KOSZTY FINANSOWANIA

Dołącz do bazy subskrybentów

Chcesz być zawsze na czasie? Dołącz do naszej bazy subskrybentów. Pozwoli nam to informować Cię na bieżąco o najnowszych ofertach i promocjach.

Skontaktuj się z nami

KONCEPT Systemy Informatyczne s.c.
91-204 Łódź, ul. Duńska 1
Polska

42 6520124
42 6524324
42 6522746
biuro@konceptcis.pl