banner

EUROGASTRO 2012 SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

EUROGASTRO 2012

XVI MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2012

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznych targów EUROGASTRO 2012. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować Państwu naszą ofertę.

To dzięki rosnącej grupie zadowolonych Partnerów mogliśmy być z Państwem również w tym roku a dzięki prowadzonej polityce wywołać tak duże zainteresowanie naszą ofertą.

 

Hasłem pod jakim przedstawialiśmy nasz produkt było - "Przez ludzi dla ludzi" czyli nie tylko myśl programistyczna, ale stałe konsultacje ludzi z branży Gastronomicznej, które towarzyszą nam przy rozwoju aplikacji SIMPLE GASTRONOMY.

To dzięki nim staliśmy się nie tylko firmą handlową, ale przede wszystkim doradczą. Zrozumieliśmy potrzeby naszych klientów, nauczyliśmy się rozmawiać językiem korzyści a to przełożyło się na stale rosnące zadowolenie i pozyskiwanie coraz to nowszych kontraktów. SIMPLE GASTRONOMY stało się aplikacją, która zawiera jedynie niezbędne i faktycznie wykorzystywane moduły w gastronomii a dzięki gotowym raportom pozwala w każdej chwili ocenić nasz biznes i wychwycić tzw "wąskie gardło" w pracy naszego biznesu.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy i w tym miejscu życzymy wielu sukcesów wszystkim, którzy nie tylko istnieją w branży Gastronomicznej, ale również zaczynają w niej swoją przygodę.

Tym z Państwa, którym nie udało się dotrzeć na targi, ale również tym którzy chcieli raz jeszcze porozmawiać z naszymi konsultantami zapraszamy do kontaktu.

 

Zespół KONCEPT Systemy Informatyczne

pracujący na sukces SIMPLE GASTRONOMY

 

  ZAUFALI NAM

  ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

  WIADOMOŚCI I MEDIA

XX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2016

Zaplanuj już dzisiaj wizytę na jubileuszowych XX targach w Warszawie

więcej >
 
Targi HORECA 2015

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach HORECA 2015 w Krakowie!!!!

więcej >
 
XIX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2015

Okrągła 5 rocznica dla firmy Koncept na targach EuroGastro. Przyjdź, zobacz, zyskaj.

więcej >
 
XVIII MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2014

Narzędzia do pozyskiwania klientów, interaktywne raporty i wiele innych funkcjonalności.

więcej >
 

NISKIE KOSZTY FINANSOWANIA

Dołącz do bazy subskrybentów

Chcesz być zawsze na czasie? Dołącz do naszej bazy subskrybentów. Pozwoli nam to informować Cię na bieżąco o najnowszych ofertach i promocjach.

Skontaktuj się z nami

KONCEPT Systemy Informatyczne s.c.
91-204 Łódź, ul. Duńska 1
Polska

42 6520124
42 6524324
42 6522746
biuro@konceptcis.pl