banner

Kim jesteśmy ?

Firma KONCEPT Systemy Informatyczne działa w branży informatycznej od 2006 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm i przedsiębiorstw - tzw. outsourcing IT.

Przedmiotem działalności firmy jest dostarczanie, wdrażanie i sprzedaż rozwiązań informatycznych, sprzętu komputerowego, stały serwis i administracja, produkcja autorskiego oprogramowania takiego jak zarządzanie serwisem, logistyką, sprzedażą oraz flagowego oprogramowania z rodziny SIMPLE SOFTWARE. Potrafimy połączyć nasze doświadczenie i profesjonalizm z różnorodnymi wymaganiami klientów, co pozwala na długoterminową współpracę oraz na tworzenie wspólnych sukcesów zawodowych. Od kilku lat zajmujemy jedno z czołowych miejsc wśród łódzkich firm branży IT.

Początkowo firma działała jako jednoosobową działalność gospodarcza, aby w krótkim czasie przekształcić się w spółkę cywilną. Decyzja ta była następstwem dążenia firmy do coraz dynamiczniejszego jej rozwoju. Cieszy fakt, że dzięki Klientom, którzy nam zaufali i wysoko cenią współpracę z nami możemy tak prężnie funkcjonować i dynamicznie się rozwijać mimo dużej konkurencji i obecnego kryzysu. To wszystko sprawia, że naszym Klientom możemy oferować coraz to nowsze rozwiązania z szerokiego zakresu IT, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i usprawniając tym samym pracę w przedsiębiorstwach.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz kompleksowa oferta. Dzięki stałej współpracy z wieloma dystrybutorami i producentami, każdy z naszych klientów może liczyć na atrakcyjne ceny sprzętu komputerowego i oprogramowania. Zatrudniamy personel wysokiej klasy informatyków, specjalistów., posiadających szkolenia z zakresu administracji systemami Microsoft, Linux, Novell, sprzętem takim jak: Cisco, HP oraz z zakresu bezpieczeństwa informacji (Administrator Bezpieczeństwa Informacji). W naszym zespole pracują specjaliści posiadający tytuł MCP, MCSA, MCSE, MCDB, specjalizujący się w obsłudze środowisk systemowych MS Windows Server i bazodanowych MS SQL Server. Otrzymujemy dostęp do szkoleń i wsparcia technicznego, dzięki czemu korzystamy z wszystkich najnowszych osiągnięć tego producenta. Ma to znaczący wpływ na zapewnienie wysokiej jakość usług świadczonych na rzecz naszych klientów. Współpracujemy z największymi światowymi dostawcami rozwiązań informatycznych, firmami: Microsoft, HP, Cisco.

Każdy prawidłowo wdrożony system informatyczny wymaga utrzymania. W wielu przypadkach systemy informatyczne są krytycznym punktem organizacji, gdzie chwilowy przestój powoduje ogromne straty.

Posiadamy spore doświadczenie w utrzymywaniu systemów . Podczas serwisu wykorzystuje ITIL (Information Technology Infrastructure Library) - najlepsze reguły oparte na najlepszych praktykach wypracowanych przez ekspertów. Łącząc doświadczenie z odpowiednimi metodologiami utrzymywania systemów informatycznych, jesteśmy w stanie proponować naszym klientom bardzo dobre warunki umowy.

 

  ZAUFALI NAM

  ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

  WIADOMOŚCI I MEDIA

XX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2016

Zaplanuj już dzisiaj wizytę na jubileuszowych XX targach w Warszawie

więcej >
 
Targi HORECA 2015

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach HORECA 2015 w Krakowie!!!!

więcej >
 
XIX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2015

Okrągła 5 rocznica dla firmy Koncept na targach EuroGastro. Przyjdź, zobacz, zyskaj.

więcej >
 
XVIII MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2014

Narzędzia do pozyskiwania klientów, interaktywne raporty i wiele innych funkcjonalności.

więcej >
 

NISKIE KOSZTY FINANSOWANIA

Dołącz do bazy subskrybentów

Chcesz być zawsze na czasie? Dołącz do naszej bazy subskrybentów. Pozwoli nam to informować Cię na bieżąco o najnowszych ofertach i promocjach.

Skontaktuj się z nami

KONCEPT Systemy Informatyczne s.c.
91-204 Łódź, ul. Duńska 1
Polska

42 6520124
42 6524324
42 6522746
biuro@konceptcis.pl